0 Kč
Jste u nás poprvé?
Registrujte se!
 • Bude mít přehled o stavu své objednávky.
 • Akční nabídky jen pro registrované.
 • Rychlejší a pohodlnější nákup.
Registrovat
Stávající zákazník
Zapomenuté heslo

Yamaha YSP-2700 Silver

plogo
Doprava zdarma
Značka: Yamaha Náš kód: 530660
 • Yamaha YSP-2700 Silver
 • Yamaha YSP-2700 Silver
Vyberte si alternativu
Sound bary
Zvukový projektor 7.1, 16×2W+75W, bezdrátový subwoofer, WIFI, Buletooth, dekodéry DTS-HD/Dolby TrueHD, aut. kalibrace, HDMI (3in/1out),4K60p, HDCP 2.2, optical/coaxial in, DO Další informace
Příslušenství
Popis produktu
Zobrazit popis produktuSkrýt popis produktu
Popis produktu

Yamaha YSP-2700 Silver • 16 speciálně navržených měničů s prostorovým zvukem 7.1
 • Systém IntelliBeam automaticky nastaví optimální zvukové pole pro každý pokoj
 • Luxusní, ultra-tenky design
 • Dekóduje Dolby TrueHD® a DTS-HD®
 • Podpora i hi-res formátů 192 kHz / 24-bit (Flac / WAV / AIFF)
 • HDMI vstupy s propustností 4K60p Ultra HD a HDCP 2.2
 • Bezdrátový streaming za pomocí Bluetooth, AirPlay (Apple) nebo DLNA
 • Bluetooth lze spárovat s jiným zařízením a vysílat směrem ven
 • Podpora aplikace Spotify
 • Snadné ovládání za pomocí aplikace MusicCast umožňující Multiroom
 • Internetová rádia, Pandora, Sirius, Napster, Juke


Co dokáže?

Vytvořit pocit jedinečného prostorového zvuku a nepotřebuje k tomu nic moc. Pouze 16 menších array reproduktorů, za to ale špičkové kvality (umějí vytvářet paprsky zvuku), o průměru 28 mm. Ovládnout celé zvukové pole umějí dokonale, přičemž akustický efekt je skutečně silný, naplněný, maximální. Zážitek z poslechu je pak velmi autentický, což si žádá převážná většina zájemců o kvalitu, nové technologie, nové prvky, včetně modelů zvukových lišt. Subwoofer stojí samostatně a se zvukem jako takovým si poradí taktéž. Prožít si každý den takové malé koncertní či dramatické představení v zajetí smyslů nemusí být žádným nedostižným cílem. Jenom si umět dobře vybrat.

Vstup kvalitnímu zvuku povolen

Výjimečnými jsou pouze kvalitní prémiové modely, které znamenají průlom v moderním hudebním stylu. YSP-2700 je jedním z nich a zaručuje uspokojení po všech stránkách. Zvukový projektor pracuje formou digitálního zpracování signálu a využívá odrazu od stěn v místnosti, proto snadno a reálně reprodukuje plný, 7.1 kanálový prostorový akustický efekt. Tímto způsobem je poslechový prostor větší, takže si lze vychutnat mimořádně silný, otevřený a přirozený pocit přítomnosti za pomoci současných virtuálních prostorových metod.

Zajímavosti ze sekce popis výrobku

Možná by to stačit mohlo, ale říci o něm jenom, že je krásný a elegantní je vážně málo. K jeho výrobě bylo použito vysoce kvalitního materiálu – centrální modul je pevný a tuhý díky hliníkovému základu. Design je sice malinko jednoduchý, ovšem novodobý směr mu velí bravurně a bez potíží se zařadí do jakéhokoli moderního soudobého interiéru. S funkcí Bluetooth je připojení pohodlné, nastavení, umístění bez kabelů rychlé a jednoduché. Funkce MusicCast je takovou další malou revolucí v sekci síťového audia, a dává možnost používat všechny produkty společně či samostatně, což si volí uživatel sám. Také ovládání této aplikace je intuitivní, rychlé a snadno použitelné. Akustiku místnosti a její ideální nastavení, včetně optimalizace zvuků v daném prostoru řídí a ovlivňuje IntelliBeam kalibrační systém, který uživateli napovídá a pomůže mu nastavit parametry odpovídajícího poslechového prostředí pomocí tlačítek a pokynů na obrazovce.

Atmosféra koncertního sálu

Přímo doma v pokoji zažít atmosféru divadelního kusu, filmového trháku nebo koncertního výkonu je fenomenální. YSP-2700 má na výběr z 10 zvukových programů (Yamaha Cinema DSP), je libo drama, hru, talk-show, koncert, sport, sci-fi či něco jiného? Nic není nemožné, u Yamaha se zázraky dějí. Další velkou výhodou je možnost sledovat videa s Video Hosting službami a využívat např. You tube, přehrávat hudbu z hudebních aplikací nebo přes AirPlay. Svět neomezených možností a pohybu je k dispozici, není divu, všechno kolem nás se stále vyvíjí. Compressed Music Enhancer dokáže obnovit frekvenční odezvu, HD dekodér umí dekódovat zvuk s vysokým rozlišením, HDMI terminály s 4K Ultra HD podporou a kompatibilita s ochranou HDCP 2.2 digitálního kopírování – co ještě by si mohl čekatel na to nejlepší více přát?Technické parametry:

Počet kanálů 7.1
Výstupní výkon: celkový 107 W: 16 x 2 W měničů + 75 W subwoofer
Příkon: (Centrální jednotka) 24 W, (Subwoofer) 75 W
Osazení: 16 x 2,8 cm měniče, 14 cm subwoofer
Spotřeba ve Standby: (Centrální jednotka) 0.3 W
Rozměry (Š x V x H): 944 x 51 x 154 mm (soundbar bez antény) 295 x 297 x 307 (subwoofer)

Konektivita:

3x HDMI vstup
1x HDMI výstup
1x Digitální optický vstup
1x Digitální koaxiální vstup
1x Analogový RCA vstup
1x LAN Ethernet
1x Výstup na subwoofer