0 Kč
Jste u nás poprvé?
Registrujte se!
 • Bude mít přehled o stavu své objednávky.
 • Akční nabídky jen pro registrované.
 • Rychlejší a pohodlnější nákup.
Registrovat
Stávající zákazník
Zapomenuté heslo

Xiaomi Roborock Sweep One Black

plogo
Doprava zdarma
Značka: Xiaomi Náš kód: 672809
 • Xiaomi Roborock Sweep One Black
 • Xiaomi Roborock Sweep One Black
Vyberte si alternativu
Robotické vysavače
Robotický vysavač, mokré čištění, sací síla až 2000Pa, 54-67 dB hlučnost, 13 senzorů, detekce překážek, aplikace MY HOME, wifi, výkon motoru 55 W, HEPA filtr omyvatelný Další informace
Popis produktu
Parametry a specifikace
Zobrazit popis produktuSkrýt popis produktu
Popis produktu

Robotický vysavač Xiaomi Roborock Sweep One Black

Po velmi úspěšné první generaci robotického vysavače Mi Vacuum Cleaner přichází na řadu jeho vylepšená a nová verze - Roborock Sweep One - můžete se dopátrat i k označení Roborock S50. Design vysavače zůstává velmi vkusný a elegantní a bude se tak hodit do každého bytu. Na horní straně tentokrát najdeme 3 ovládací tlačítka - tlačítko nabíjení (vysavač se tak vrátí do nabíjecí stanice), tlačítko on/off a tlačítko pro vyčištění vybraného místa.


Mokré čištění

Jak nám je již všem dobře známo, Xiaomi na svých produktech stále něco upravuje a vylepšuje. Jednou z největších inovací, které tento robot nabízí, je mokré čištění a vysávání zároveň. S předchozí generací dokážete váš být sice dokonale vysát, tato generace však dokáže byt i dokonale vytřít. S vysavačem tentokrát dostanete i bionický rostlinný filtr na vodu o objemu 100ml. Funguje stejně jako rostliny, které přijímají vodu ze země. K vysavači ho dokážete připojit jednoduchým nasunutím na jeho spodní část, až uslyšíte zaklapnutí. Ještě předtím připevníte na spodní část nádrže utěrku, která je dodávána spolu s vysavačem. Náhradní utěrky budou zanedlouho rovněž k zakoupení na našich stránkách. V tomto čistícím módu dokáže pracovat 45 až 60 minut za účelem ještě lepšího odstranění nečistot a vyčistí tak přibližně 125 metrů čtverečních. Ujistěte se však, že před prvním použítím naplníte zásobník vodou a navlhčíte utěrku. Vytírání funguje opravdu efektivně, člověk by řekl, až nečekaně, na tak jednoduchý systém.


Silný motor

Základem každého kvalitního vysavače je pořádný motor. U Mi Vacuum Cleaner byl nasazen výkonný motor japonské značky NIDEC, který disponuje sacím tlakem až 2000P a za minutu pojme 0,67m3 vzduchu. Je tak jedním z nejvýkonnějších robotických vysavačů na trhu. Silný motor přijde vhod právě na koberce s delším vlasem nebo při vysávání podél stěn, což je tradiční slabina ostatních robotických vysavačů. Právě na to slouží malá kulatá kartáček, který nečistoty a prach vhání pod jednotku vysavače. Všechny nečistoty jsou zachycovány do nádoby s objemem 0,48l a v případě potřeby Vás vysavač upozorní, že je třeba nádobu vyprázdnit. Hlavní kartáč je umístěna k vysavači volně, může se tedy pohybovat ve svislé osy a zajistit tak správný přítlak na všechny typy koberců a podlah. Proud vzduchu dále pokračuje z nádoby přes velký HEPA filtr, kde jsou zachyceny i malé prachové částice a při vysávání tak nejsou vypouštěny zpět do místnosti. Filtr je tentokrát omyvatelný, což je jistě skvělá zpráva pro alergiky a astmatiky.


 • Přestože nový robot je dodáván s větší sací silou (max. 2000Pa), přichází s tichým uzávěrem z bavlny a pórovitým vzdušným sítem a snižuje tak hlučnost z původních 61-72 dB na 54-67 dB.
 • Většina robotů má problém překonávat prahy v pokojích, čímž dokáže vysát jen pokoj do níž ho umístíte. Tomuto robotovi však nainstalovali i kolečka a dokáže tak překonat bariéry vysoké až 2cm. První robot je uměl překonat jen do výšky 1,5cm. Ano, i pól centimetru někdy hraje důležitou roli, a tak pokud máte prahy takto vysoké, váš nový vysavač hravě vysaje všechny místnosti v bytě bez vašeho dozoru.
 • S připevněnou nádrží na vodu mohou robotovi však tyto bariéry dělat trochu problém, protože brání úplnému sklonu vysavači, proto bychom doporučovali při samotném vysávání tuto nádrž sundávat.

Sací výkon

Vysavač můžete zapnout na maximální sací sílu až 2000Pa. Na přiložené animací vidíte, že si vysavač dokáže poradit přes jáhly, sójové boby až po kovové kuličky


Senzory

Roborock sweep one je vybaven třinácti různými senzory. To je skutečně bezkonkurenční. Tím nejpokročilejším rozhodně zůstává laserový senzor vzdálenosti. Nachází se nahoru v korunce vysavače, která se otáčí o 360° a senzor skenuje celé okolí vaší domácnosti 1800x za sekundu. Laserový senzor LDS je velmi podobný tomu, který se nachází v moderních autonomních vozidlech s autopilotem. Dále ve vysavači najdete ultrasonický radarový senzor, detektor schodů, detektor stěny, detektor plné nádobky na smetí, detektor kolize, elektronický kompas, gyroskop, akcelerometr, měřič vzdálenosti, měřič rychlosti ventilátoru a detektor zvednutí, pokud někdo zvedne vysavač z podlahy, automaticky zastaví svou činnost.Vlastnosti

 • Konektivita: WiFi
 • výkon motoru 55W
 • sací tlak až 2000pA
 • 13 senzorů
 • algoritmus SLAM pro výpočet trasy
 • umývatelný HEPA filtr
 • čištění podél stěn
 • 100ml nádoba na vodu
 • gumový nárazník

Rozměry: 350 x 353 x 965mm(vysavač); 230 x 109 x 129mm (dobíjecí stanice)
Hmotnost: 3,5 kg
Baterie: 14,4V / 5200mAh Li-Ion, zabudovaná, až 2,5 hod vysávání
Materiál: ABS plast
Výstupní napětí: 20V (dobíjecí stanice)
Výstupní proud: 2,2A (dobíjecí stanice)

Zobrazit technické parametrySkrýt technické parametry
Parametry a specifikace
 • Typ
  • Typ: Robotický
 • Výkon
  • Hlučnost: 67 dB