0 Kč
Jste u nás poprvé?
Registrujte se!
  • Bude mít přehled o stavu své objednávky.
  • Akční nabídky jen pro registrované.
  • Rychlejší a pohodlnější nákup.
Registrovat
Stávající zákazník
Zapomenuté heslo
 
Zapomenuté heslo

Vánoční osvětlení

Jen málokdo si dnes dokáže představit tu pravou vánoční atmosféru bez pořádného osvětlení. Naštěstí máme tolik možností, jaké vánoční osvětlení vybrat, že nám jde z toho často hlava kolem. Chcete raději klasické barevné či bílé žárovičky, líbí se vám svítící krápníky nebo romantické sněhové kouličky? Záleží jen na vás, čemu dáte přednost. V naší poradně se nyní zaměříme na to, jak tyto ozdoby nakupovat a kde. vánoční osvětlení

1. Kde vánoční osvětlení koupit?

Zdaleka ne všude nabízí kvalitní osvětlení. Největší chybou, které se mnoho zákazníků dopouští, je nákup vánočního osvětlení na tržnicích nebo u různých stánkařů. Sice zdánlivě ušetříte a máte skvělý pocit, jak výhodně jste nakoupili, ovšem nadšení vás brzy přejde. Většina těchto výrobků zdaleka nesplňují základní bezpečnostní požadavky.

Často se tak můžete setkat s tím, že vidlice není chráněná při zasouvání do zásuvky, je špatná izolace kabelu, který tak může snadno probíjet. Tyto výrobky vám mohou velmi snadno pokazit Vánoce, v lepším případě se vůbec nerozsvítí nebo přestanou postupně svítit jednotlivé žárovky. Samozřejmě můžete mít problém i s reklamací.

Doporučujeme navštívit specializovanou prodejnu elektra, případně renomovaný kamenný obchod. Obrátit se můžete na kamenný obchod Oáza nebo na e-shop www.oaza.cz V případě internetového prodeje je třeba klást důraz na dobré recenze a možnost výměny či vrácení peněz. Vánoční osvětlení kupujte pouze u osvědčených prodejců.

2. Vánoční venkovní osvětlení, jaké pořídit?

Možností je opravdu mnoho. Nejvíce oblíbené je vánoční osvětlení LED. Vánoční osvětlení lze obecně rozdělit na interiérové a venkovní. Nedoporučujeme kupovat do exteriéru osvětlení, které je určeno do interiéru. Nechte si poradit od specializovaných prodejců, jaké světelné ozdoby jsou vhodné do venkovního prostředí.

LED vánoční venkovní osvětlení krásně a snadno ozdobí váš dům, okna, nebo také venkovní stromky. Právě LED osvětlení navodí tu správnou vánoční atmosféru. Patrně největší předností je nízká spotřeba, větší variabilita a komfort. Ačkoliv pořizovací cena je o dost vyšší, než u klasických žárovek, náklady se vám rychle vrátí v podobě ušetřené energie a také dlouhé životnosti.

Pořídit můžete prakticky cokoliv, vás jen napadne, oblíbené jsou vánoční barevné řetězy, vánoční stromky, LED lucerny, LED svíčky, svítící betlémy, kouličky, rampouchy a jiné.

3. Jaké vánoční osvětlení na okna a do bytu?

Opět vsaďte na kvalitní LED solární osvětlení. Noční světýlka mohou mít mnoho podob. Vánoční osvětlení do oken i do celého bytu musí být zejména bezpečné. LED technologie nevytváří teplo a díky tomu nehrozí žádné nebezpečí. I zde je výběr velmi bohatý, můžete zvolit klasické svícny, padající hvězdy, krápníky, světelné záclony, různé kuličky, hvězdy, vločky a jiné tvary. Oblíbenou ozdobou do domácnosti jsou kvalitní LED svíčky, díky kterým se pomalu upouští od klasických voskových svíček.

Doporučujeme Vám navštívit stránku vánočních ozdob a věříme, že si určitě vyberete.