0 Kč
Jste u nás poprvé?
Registrujte se!
  • Bude mít přehled o stavu své objednávky.
  • Akční nabídky jen pro registrované.
  • Rychlejší a pohodlnější nákup.
Registrovat
Stávající zákazník
Zapomenuté heslo
 
Zapomenuté heslo

Televize do 5000 Kč

Chcete-li si pořídit levnou a přitom kvalitní televizi, nemusíte čekat na různé slevové akce v supermarketech. Dokonce nemusíte ani běhat a shánět po obchodech, ale vysněnou televizi si můžete vybrat v pohodlí svého domova.

Na našem e-shopu naleznete pestrý sortiment a široký výběr kvalitních televizorů za bezkonkurenční ceny. Příkladem může být televizor Sencor SLE1955M4 , který se svou úhlopříčkou 47 cm, záznamem HD DVB-T/C vysílání na USB, funkcí časového posunu a řadou dalších funkcí, je dostatečným přijímačem i pro vícečlennou rodinu.

Vysoká kvalita nemusí stít mnoho peněz

Většina vybavení tohoto televizoru se vyrovná i mnohem větším a dražším televizorům, ovšem za cenu do 5000 Kč nikde jinde takto kvalitní televizi nekoupíte. Díky nízké ceně, spolehlivosti a kvalitě obrazu je tato televize vhodná i jako druhý přijímač do domácnosti, nebo jako zdroj zábavy a poučení na vaši chalupu. Pokud nechcete zaplatit za televizi vysokou částku, je pro vás značka Sencor jako stvořená. Neméně kvalitní je rovněž LED televizor Mascom MC24LFH44-W, který má ovšem větší obrazovku s úhlopříčkou 60 cm. Kvalitní a levné televize do 5000 Kč
jsou ideální pro majitele hotelů, penzionů a podobných zařízení, kde hodlají vybavit televizemi všechny pokoje. Zvýší tak komfort svého ubytovacího zařízení díky spolehlivým a kvalitním přístrojům, a přitom výrazně ušetří na výdajích. V našem e-shopu si prostě vybere každý, kdo touží po levné televizi, která zároveň splní všechny požadavky, které od ní očekává.
Kromě uvedených typů a značek ovšem v našem e-shopu najdete i televize od renomovaných výrobců, jako je nepochybně Phillips, Samsung, Finlux nebo GoGen. Například LED televizor Philips 22PFK4209/12 s úhlopříčkou 56 cm, vylepšeným obrazem technologií Digital Crystal Clear a mnoha dalšími funkcemi, kterými disponují velké a drahé televizní přístroje, obstojí při srovnání s nimi ve všech parametrech a splňuje náročná kritéria kladená na moderní televize.