0 Kč
Jste u nás poprvé?
Registrujte se!
  • Bude mít přehled o stavu své objednávky.
  • Akční nabídky jen pro registrované.
  • Rychlejší a pohodlnější nákup.
Registrovat
Stávající zákazník
Zapomenuté heslo
 
Zapomenuté heslo

Pračka do 5000 Kč

Připravili jsme pro vás široký výběr praček do 5000 Kč. V této cenové relaci se vám nabízí pračky známých značek, které splňují kritéria pro běžnou rodinnou domácnost. Najdete u nás produkty BEKO, Electrolux, Whirlpool, Gorenje a další značky, které se a trhu již dlouhé roky prezentují jako spolehlivé produkty vysoké kvality a dlouhé životnosti. Když si uživatelé vybírají pračky, hledí nejčastěji na jejich velikost, hospodárnost a v neposlední řadě také na její funkce.

Náš sortiment je situovaný, aby byl vhodným řešením pro nenáročné uživatele, ale i pro početnější rodiny, kde je zapotřebí prát častěji, jelikož se zašpiní větší množství prádla.

Levné, ale vysoce kvalitní pračky

Příkladem levné pračky do 5000 Kč, která svými parametry uspokojí i náročného spotřebitele, který pere prádlo téměř denně, je pračka EWF 1051 MA+ s plněním zepředu. Patří do energetické třídy A+, její kapacita je 5 kg suchého prádla, má 15 programů a do její výbavy patří také dětská pojistka, která zamezuje svévolnému zapnutí a nastavení programu. Díky menším rozměrům se snadno vejde i do menší koupelny. Neméně kvalitní je další automatická pračka do 5000 Kč, kterou na našem e-shopu najdete pod označením Beko EV 6102. Tato pračka má rovněž přední plnění a podobné parametry jako předchozí výrobek. Kapacita praní je u této pračky 6 kg. Na našem e-shopu však najdete i tzv. stolní pračky. Mají sice menší kapacitu praní, ovšem některé chybějící parametry naprosto vyváží nízká hmotnost a malé rozměry. Jsou vhodné pro začínající dvojice, skromnější podmínky nebo jako záložní spotřebič. Představitelem nízkonákladové, ovšem velice kvalitní stolní pračky je minipračka se ždímačkou Prefessor MPZ 302. Uplatní se i na chalupách, hausboatech, studentských kolejích a v další podmínkách, kde nemusí být ani tekoucí voda. Stačí nalít teplou vodu a prací prostředek a pračka vás zbaví nepříjemného ručního praní. Najednou vyperete 3 kg prádla.