0 Kč
Jste u nás poprvé?
Registrujte se!
  • Bude mít přehled o stavu své objednávky.
  • Akční nabídky jen pro registrované.
  • Rychlejší a pohodlnější nákup.
Registrovat
Stávající zákazník
Zapomenuté heslo
 
Zapomenuté heslo

Nejlepší mobily do 4000 korun

Pokrok jde v oblasti mobilních telefonů stále dopředu, a zatímco si většina z nás dokáže vzpomenout na první modely, které disponovaly jen několika základními funkcemi, trh se naplnil nespočtem moderních přístrojů, které v mnoha ohledech nahradí například i počítač.

Velkou výhodu dnešních telefonů jsou nízké ceny, o které se postaral především široký trh disponující nespočtem výrobců, jenž, prezentují stále nové modely. Výrobci se předhánějí nejen ve funkcích, ale také v ceně a výsledkem jsou vysoce výkonné stroje za velmi nízké ceny. Díky velké konkurenci na trhu je i ten nejnovější model telefonu brzy překonán a nahrazen variantou, která ho opět v něčem předčí. Proč tedy zbytečně investovat nemalé peníze do pořízení drahého telefonu, když lze pořídit levné telefony, které svými funkcemi plně uspokojí i náročné uživatele.

Dávno je pryč doba, kdy se do telefonu investovaly desetitisíce, proto jsme vytvořili nabídku, která obsahuje nejlepší mobily do 4000 Kč.

Příjemné parametry za příjemné ceny

Telefony jsou rozdělené podle ceny i parametrů, je to zejména kvůli požadavkům uživatele. Pokud hledáte telefon určený pro základní potřeby, jako jsou volání, focení, surfování po internetu a posílání zpráv, jistě vám nebude výkon navíc k užitku a pro vás jsou připraveny modely jako Lenovo A328 Black a Prestigio PSP3450 Duo Black, které zvládnou i náročnější úlohy. Nároční uživatelé, kteří jdou za výkonem, mohou zvolit Samsung G360 Galaxy, či model Zopo ZP530 Gold, který disponuje 4 jádry a výkonem vhodným i pro náročné aplikace. Displej o úhlopříčce 5 palců je již zárukou, že si uživatel skvěle užije i hry nebo filmy.

Většina našich modelů se může pyšnit operačním systémem Android, a pokud je vám snad proti srsti, můžete sáhnout i po telefonech s operačním systémem Windows, které se opět vešly do cenové hladiny 4 tisíc korun. Desítky modelů jsou zárukou, že si vybere každý. Kromě výběru modelů je třeba dbát na prodejce, cenovou politikou Oázy je nabízet kvalitu za bezkonkurenčně nízkou cenu a již namátkové srovnání může být důkazem, proč se na nás obrací stále více uživatelů.