0 Kč
Jste u nás poprvé?
Registrujte se!
  • Bude mít přehled o stavu své objednávky.
  • Akční nabídky jen pro registrované.
  • Rychlejší a pohodlnější nákup.
Registrovat
Stávající zákazník
Zapomenuté heslo
 
Zapomenuté heslo

Chytré hodinky

Již v minulém tisíciletí byly velmi lákavé představy o tom, jak budeme komunikovat prostřednictvím hodinek. Zatímco většina lidé považovala tuto myšlenku za sci-fi, zbytek se rád nechal fascinovat možností, že si jednoho dne navlékne hodinky, se kterými zavolá své rodině. Sci-fi se však stalo postupně skutečností a již několikátým rokem udivují chytré hodinky celý trh.

Byli jsme svědky příchodu chytrých hodinek, o které se postarala společnost SONY, kterou následovali i další výrobci. Dokonce i slavný Apple zaplavil trh hodinkami Apple Watch a svět elektroniky již pochopil, jakým směrem se má ubírat. Chytré hodinky jsou stylové a jsou zkrátka v kurzu. Ačkoliv se povětšinou nejedná o samostatné stroje, jde o rozšíření telefonu, které nám umožní sledovat důležité události, aniž bychom museli telefon vůbec vytahovat z kapsy.

Jaké chytré hodinky zvolit

Klasické hodinky byly vždy nabízené v široké škále provedení podle potřeb uživatelů a tak jsme mohli vždy zakoupit elegantní hodinky vhodné na společenské události či do zaměstnání, ale i hodinky na volný čas a na sport. Stejným způsobem se orientoval i trh chytrých hodinek, a proto jsme do naší nabídky přenesly výběr elegantních, klasických i sportovních modelů.

Hodinky se mezi sebou v mnoha ohledech liší. Typickým zástupcem chytrých hodinek pro sport je model Sony SmartWatch SW3 SWR50 v limetkové barvě. Lze s nimi při sportu sledovat rychlost, uraženou vzdálenost, aktuální polohu, počet spálených kalorií i další důležité údaje, které se při sportu stanou velmi užitečnými. Naopak typickým zástupcem elegantních hodinek pro byznys je model Samsung SM-R7500 Galaxy Gear S Black. Ačkoliv má velký displej, je zakřivený takovým způsobem, aby anatomicky seděl na každém zápěstí a umožnil snadnou práci na jeho povrchu. Dvoujádrový procesor je v kombinací s vysokou operační pamětí důkazem, že s ním lze na hodinkách snadno spustit i náročné aplikace nebo surfovat po internetu. Vysoce kvalitní AMOLED displej a nespočet funkcí jsou určeny pro ty nejnáročnější, kteří se nespokojí s průměrem. Dokonce ani příznivci nízkých cen nemusí truchlit, chytré hodinky lze zakoupit i za velmi nízké ceny, jelikož nové modely tlačí cenu těch starších na stále nižší příčky. Díky tomu lze například zakoupit model Samsung SM-R3500 Galaxy Gear Fit za cenu pod 3 tisíce korun.