0 Kč
Jste u nás poprvé?
Registrujte se!
 • Bude mít přehled o stavu své objednávky.
 • Akční nabídky jen pro registrované.
 • Rychlejší a pohodlnější nákup.
Registrovat
Stávající zákazník
Zapomenuté heslo

Miele WKG 130 WPS Tdos

plogo
A+++ Značka: Miele Náš kód: 650305
 • Miele WKG 130 WPS Tdos
 • Miele WKG 130 WPS Tdos
 • Miele WKG 130 WPS Tdos
Vyberte si alternativu
Předem plněné pračky
Pračka předem plněná, energetická třída: A+++, kapacita: 8 kg, hlučnost: praní 48 dB, odstřeďování 73 dB, funkce: systém TwinDos, funkce skvrny, max. počet otáček: 1600 ot./min., barva: bílá. Další informace
Příslušenství
Popis produktu
Parametry a specifikace
Zobrazit popis produktuSkrýt popis produktu
Popis produktu

Předem plněná pračka Miele WKG 130 WPS Tdos

Přednosti produktu:

Nejlepší systém dávkování stisknutím tlačítka


Zcela automatické dávkování – systém TwinDos nabízí dvě možnosti: pro nejlepší výsledky použijte jedinečný dvoufázový prací prostředek UltraPhase 1 a UltraPhase 2. Tak bude vaše bílé a barevné prádlo perfektně čisté. Alternativně může systém TwinDos dávkovat také běžný tekutý prací prostředek nebo aviváž. Tyto jednoduše naplníte do doplnitelných zásobníků, které lze dokoupit jako příslušenství.

Jedinečná kvalita


Ke splnění nejvyšších požadavků na kvalitu kontroluje Miele své přístroje během vývoje v přísných zátěžových testech. Doba testování praček Miele je přitom 10 000 provozních hodin. To odpovídá životnosti 20 let.

Funkce skvrny


Pračka Miele umožňuje cílené odstraňování až 23 typů skvrn a až 3 typů skvrn současně. Stačí vybrat příslušnou možnost programu a program praní bude optimálně nastaven na tuto nečistotu. Integrovaný poradce pro odstraňování skvrn vám na displeji nabídne pokyny k odstranění příslušných skvrn. Jen u Miele.

Perfektní doplněk pro speciální použití


Speciální programy pro vaše prádlo můžete zcela pohodlně řešit pomocí předdávkovaných kapslí Miele. Stačí je vložit do přihrádky na aviváž. Přístroj v optimálním okamžiku zajistí dávkování obsahu, přičemž vše proběhne zcela automaticky. Máte na výběr: 6 speciálních pracích prostředků (Sport, Peří, Outdoor, WoolCare, SilkCare, Impregnace), 3 aviváže (Aqua, Nature, Cocoon) a Booster, sloužící jako zesilovač proti odolným nečistotám.


Bezpečnost:

Systém WaterproofSystém WPS je navíc vybaven dvojitým magnetickým ventilem přímo na vodovodním kohoutku. Pokud dojde k závadě prvního ventilu, druhý ventil uzavře přívod vody. Maximální bezpečnost zajišťuje také dvojitá přítoková hadice: pokud by došlo k poškození vnitřní hadice, nateče voda vrchní částí hadice do spodní vany. Stejně jako WCS je i systém WPS vybaven inteligentními senzory: po rozpoznání netěsnosti dojde k uzavření přívodu vody.

Zaručená ochrana proti poškození vodou!Na všechny systémy k ochraně proti poškození vodou poskytuje Miele maximální záruku. Pokud by se tedy v souvislosti se systémem na ochranu proti poškození vodou vyskytla nějaká závada, jste zaručeně chráněni. Předpokladem je odborná instalace.


Hospodárnost:

ProfiEco motor:V pračkách Miele jsou použity zvláště výkonné motory. Motor ProfiEco od Miele je navíc ještě mimořádně úsporný a tichý. Má nízkou spotřebu energie a nepodléhá opotřebení. Pro účinné a pohodlné praní po dlouhou řadu let.

Praní při nízké teplotě:Díky pokrokové, vysoce účinné technologii praní Miele lze teplotu většiny programů snížit na 20°C nebo prát dokonce se "studenou" vodou. U lehce znečištěného prádla tím lze měřitelně uspořit energii.

Množstevní automatika:Všechny pračky Miele disponují inteligentní množstevní automatikou. Analyzují aktuální naplnění a použijí jen tolik vody a elektrické energie, kolik je třeba k optimálnímu výsledku praní a máchání.

Průtokový měřič:Některé pračky Miele jsou navíc kromě množstevní automatiky vybaveny také průtokovým měřičem: přívod vody je velmi přesně měřen a řízen pomocí křídlového kola. To pomáhá šetřit vodou – nanejvýš hospodárně a ekologicky.

Eko informace:Pračky Miele s funkcí eko informace vám nabídnou přesnou zpětnou vazbu o aktuální spotřebě elektrické energie a vody. Máte vždy absolutní kontrolu nákladů. Před spuštěním programu můžete zobrazit prognózu spotřeby pro vybraný program. Po dokončení programu budou zobrazeny přesné údaje o spotřebě, které se mohou lišit podle praného obsahu.


Komfort při obsluze:

Patentovaný samočisticí zásobník AutoClean*Samočisticí zásobník na prací prostředek AutoClean se při každém mycím programu důkladně propláchne několika silnými proudy vody. Tak nedochází k ulpívání zbytků pracího prostředku. Mimořádně hladký povrch efekt ještě posílí. Díky tomu zůstávají přihrádky na prací prostředek stále dokonale čisté.

Předvolba startu a ukazatel zbytkového časuPomocí předvolby startu můžete libovolně určit, kdy má začít další program praní. To je výhodné především v situaci, kdy chcete využívat tarifů nočního proudu nebo když má skončit program právě když např. přicházíte domů z práce. Spuštění programu můžete naprogramovat až 24 hodin předem. Na displeji navíc zjistíte, kdy končí aktuální program.


Kvalita:

Emailovaná čelní stěna:Jako jediný výrobce domácích spotřebičů emailuje Miele čelní stěnu všech praček, sušiček i praček se sušičkou. Vysoce kvalitní smalt je odolný proti poškrábání, korozi, působení kyselin a louhů, snadno se čistí a je barevně stálý.


Programy pračky:

Automatika Plus


Pro smíšené prádlo: bavlněné a snadno ošetřovatelné prádlo můžete pohodlně kombinovat do jedné náplně.

Hedvábí


Zářivá péče: všechny ručně prané textilie bez obsahu vlny jsou prány mimořádně šetrně.

Expres 20


Rychlé osvěžení: mírně znečištěné a malé množství prádla je rychle opět k dispozici.

Impregnace


Nejlepší efekt: termická fixace zajistí optimální funkci odvádění vody.

Péřové přikrývky


Vzdušné: šetrně vyprané a optimálně vyždímané peřiny a péřové deky.

Košile


Proti tvorbě záhybů: redukuje záhyby a citelně usnadňuje žehlení košil a blůzek.

Vlna


Bez srážení, bez plstnatění: choulostivé vlněné textilie jsou ošetřeny mimořádně šetrně a opatrně.

Outdoor


Nejlepší péče bez ztráty funkčnosti: kvalitní outdoorové textilie si zachovají svou funkci v každém počasí.

Sportovní prádlo:


Program fitness: sportovní prádlo je rychle připraveno k dalšímu použití.


Parametry produktu:


Energetická třída: A+++
Spotřeba el. energie: 176 kWh/ rok
Roční spotřeba vody: 9 900 l
Kapacita praní: 8 kg
Max. počet otáček: 1600 ot./min.
Hlučnost: praní - 48 dB, odstředění - 73 dB

Typ pračky: předem plněná
Konstrukce: volně stojící
Třída odstředění: A

Výška: 85 cm
Šířka: 59,6 cm
Hloubka: 63,6 cm
Hmotnost: 95 kg
Barva: bílá


Zobrazit technické parametrySkrýt technické parametry
Parametry a specifikace
 • Typ
  • Typ: Předem plněná
  • Umístění: Volně stojící
 • Energetická třída
  • Energetická třída: A+++
  • Udávaná roční spotřeba: 176 kWh
 • Komfort
  • Kapacita praní: 8 kg
  • Odstředění: 1600 ot./min. a více
  • Funkce: Odložený start
  • Hlučnost odstředění: 73 dB
 • Barva
  • Barva: Bílá
 • Rozměry
  • Výška: 85 cm
  • Hloubka: 63,6 cm