0 Kč
Jste u nás poprvé?
Registrujte se!
  • Bude mít přehled o stavu své objednávky.
  • Akční nabídky jen pro registrované.
  • Rychlejší a pohodlnější nákup.
Registrovat
Stávající zákazník
Zapomenuté heslo
 
Zapomenuté heslo

Google Home Mini chalk

Značka: Google Náš kód: 763459
  • Google Home Mini chalk
Vyberte si alternativu
Přenosné reproduktory
Přenosný reproduktor s WiFi, ovládání hlasem, barva chalk Další informace
Popis produktu
Zobrazit popis produktuSkrýt popis produktu
Popis produktu

Google Home Mini, chalk

Inteligentní přístroj, který snadno a rychle vytvoří chytrou domácnost ovládanou hlasem. Minimalistický a elegantní reproduktor můžete umístit pohodlně do každé místnosti. Hlasový asistent vám poté splní každé přání. Na vaši žádost dokáže zapnout světla, upravit teplotu, spustit televizi i přehrát hudbu. Je také přípraven přinést vám odpověď na jakoukoliv otázku. Ať už potřebujete znát otevírací dobu nejbližšího autoservisu nebo vás zajímá předpověď počasí. Umí zaznamenat spoustu vašich myšlenek. Nadiktujte mu nákupní seznam i plánovanou trasu vašeho výletu. A ještě vás včas upozorní na plánované schůzky nebo odjezd vlaku. Připojení ke všem přístrojům probíhá bezdrátově, za pomoci Wi-Fi.

Ovládejte vaši domácnost hlasem

Vytvořte si snadno a rychle chytrou domácnost a ovládejte ji svým hlasem. Je libo rozsvítit světla, zapnout televizi, pustit hudbu, napsat sms nebo nastavit v domácnosti ideální teplotu? Miniaturní inteligentní reproduktor to vše bez problému zvládne. Google Home totiž komunikuje se zařízením jako je Chromecast, Nest, Philips Hue a dalšími. Díky tomu hravě splní každý váš pokyn.

Ovládejte vaši domácnost hlasem

Reproduktor je připraven odpovědět vám na jakoukoliv otázku. Potřebujete znát předpověď počasí, stav dopravy nebo třeba recept na pizzu? Stačí zvolat „OK Google“ a inteligentní asistent vám okamžitě přinese odpověď.

Ovládejte hudbu

Poslouchejte svou oblíbenou hudbu. Krátkou žádostí aktivujete aplikaci, která nabízí spuštění služeb jako je Youtube, Spotify, Google Music a další.

Ovládejte hudbu

Přístroj, který poslouchá každé vaše slovo a usnadní vám den. Nadiktujte mu nákupní seznam, plánovanou schůzku i trasu své cesty. Zaznamená každou vaši myšlenku.

Kvalitní zpracování

Jednoduchý, kompaktní a velmi minimalistický design se v interiéru snadno ztratí. Kvalitní mikrofon dobře zpracovává váš hlas. Veškeré připojení je zajištěno bezdrátově za pomoci Wi-Fi.

Kvalitní zpracování

S inteligentním asistentem a budíkem už nikdy nezaspíte. Pokud často zapomínáte, nastavte si upozornění nebo časovač. Po celý den tak budete mít přehled o vašich plánech a úkolech.