Nové energetické štítky >>>

Osobní odběry: Poděbrady, Bílkova 116/ Po-Pá: 6:30-19:00 hod, So: 8:00-14:00 hod, Ne: Zavřeno

0 Kč
Jste u nás poprvé?
Registrujte se!
 • Bude mít přehled o stavu své objednávky.
 • Akční nabídky jen pro registrované.
 • Rychlejší a pohodlnější nákup.
Registrovat
Stávající zákazník
Zapomenuté heslo
 
Zapomenuté heslo

Exfoliátor BE-17 BE200

Doprava zdarma
Značka: BE-17 Náš kód: 756211
 • Exfoliátor BE-17 BE200
 • Exfoliátor BE-17 BE200
Vyberte si alternativu
Ostatní spotřebiče
Exfoliátor - čistí pleť a vyživuje pomocí ionizace na čistě přírodní bázi, 1,68 miliónu jemných ultrazvukových vibrací Další informace
Popis produktu
Zobrazit popis produktuSkrýt popis produktu
Popis produktu

Exfoliátor BE-17 BE200

Popis produktu:

Jedinečný čistič pleti a její následné vyživení pomocí ionizace na čistě přírodní bázi. Tento přístroj dokáže již během prvního použití proměnit Vaši pokožku na pokožku 17ti leté dívky a to vše s velkým ohledem na životní prostředí.

Bereme ohled na životní prostředí

Produkt BE200 je založen pouze na přírodní bázi čištění pokožky, nevyužívá přípravky s microbeads* a tak přispívá k ochranně životního prostředí. K dosažení dokonalého čisticího efektu stačí pouze navlhčit pokožku tváře nebo ruky, zvolit jeden ze tří režimů exfoliace a 1,68 miliónu jemných ultrazvukových vibrací se postará o okamžitě viditelný efekt poté, co začnete pomalu pohybovat kovovým zakončením (tzv.špachtlí) po pokožce.

Dokonalé vyčištění pokožky

Díky vestavěné ultrazvukové technologii, přístroj dokáže rychlostí 1,68 milionů kmitů za minutu odstranit z navlhčené pokožky během okamžiku mrtvé buňky, pot a povrchový kožní tuk. Na zařízení se nachází ovladač volby režimů, lze si zvolit normální režim, intenzivní režim a nebo režim jemný s přerušovanou aplikací, který je vhodný pro ta nejcitlivější místa jako je okolí očí nebo nosu. Čistění pleti se tak pro Vás stane příjemnou činností. Jako čtvrtý mód BE200 nabízí ionizaci a výživu kůže. V tomto režimu dochází k aktivnímu vyživování pokožky a masáži pomocí iontů podkožních svalů. Díky BE200 si zachováte stále pevnou pokožku, zabráníte poklesu sválů, které zejména po použití botoxu oslabují a chabnou, též lze pomocí aktivní ionizace odstranit tzv.druhou bradu, váčky pod očima či opuchlost očí. BE200 je unikátní přístroj pro dokonalé očištění a výživu pleti na přírodní bázi bez nutnosti využívat na chemii založené krémy.

Iontová technologie pro velkou absorpci: Po čištění naneste oblíbenou výživu na Vaši pokožku a pouze si vyberte vyživující režim. Ionizační proces umožňuje živinám proniknout hluboko do kůže a zajistit tak jejich okamžité a ideální vstřebání do ošetřené pokožky. Pouze dobře očištěná a vyživená pokožka je dobrým základem k tomu, aby jste vypadala tak, jako když Vám bylo 17.

Jednodušší už to být nemůže:

Na ergonomicky tvarovaném těle se nachází spínač a nad ním volič režimů Standardní vibrace / velmi jemné přerušované vibrace / jemné vibrace a režim ionizace a výživy. O zapnutí a právě zvoleném režimu informuje uživatele sada pěti malých diod v kruhovém provedení. V horní části těla přístroje provedeného v decentní bíle barvě s jemnou perleťovou úpravou se nachází kovová vibrační část (špachtle) s mírně zahnutým koncem pro ideální čištění nebo ionizaci. V případě čištění se využívá větší plocha špachtle a v případě ionizace naopak pouze hrana jejího zakončení. Ve spod těla přístroje se pak nachází kruhový konektor pro připojení USB kabelu pro napájení vestavěného akumulátoru.

Souhrn vlastností:

 • Přírodní exfoliace bez použití chemických látek pouze pomocí pitné vody
 • Exfoliace + vyživování pokožky,
 • Funkčnost přístroje 2-v-1
 • Čištění do hloubky pod pokožku, nejen na povrchu jako je standardní proces
 • Okamžitý pocit jemné a velmi hladké pokožky.
 • Odstranění povyslosti svalů díky jejich ochabnutí nebo po aplikaci botoxu
 • Odstranění druhé brady, kruhů pod očima a opuchlých očí
 • Dual efekt: revitalizační peeling jemně odstraňuje přebytečné kožní buňky pomocí vákua
 • Vákuová masáž podporuje krevní oběh a obnovu buněk
 • 3 módy intenzity čištění, včetně 1 pro velmi citlivé oblasti
 • Režim ionizace a výživy
 • Integrovaný akumulátor s nabíjením pomocí USB kabelu

Obsah balení:

1x BE200
1x ochrana kovové části (špachtle)
1x nabíjecí USB kabel
1x český a slovenský manuál