0 Kč
Jste u nás poprvé?
Registrujte se!
  • Bude mít přehled o stavu své objednávky.
  • Akční nabídky jen pro registrované.
  • Rychlejší a pohodlnější nákup.
Registrovat
Stávající zákazník
Zapomenuté heslo

BML E-series Binks

plogo
Doprava zdarma
Značka: BML Náš kód: 673201
  • BML E-series Binks
  • BML E-series Binks
  • BML E-series Binks
Vyberte si alternativu
Bezdrátová sluchátka
Skvěle hrající kovová sluchátka, výdrž až 4 hodin přehrávání, Bluetooth 4.1, intuitivní ovládání na sluchátkách, funkce handsfree, magnetické špunty. Další informace
Příslušenství
Popis produktu
Zobrazit popis produktuSkrýt popis produktu
Popis produktu

BML E-series Binks


BML E-series Binks – Bezdrátové pecky nabité technologií

Lépe. Víc. Hlasitěji. ( Better. More. Louder.) Hodnoty značky BML se v bezdrátových špuntech Binks odráží při poslechu každého songu. Model E-series Binks skvěle ozvučí vaše sportovní aktivity i každodenní cesty městem. Špunty mají zabudovaný mikrofon, takže je můžete navíc využít i jako handsfree. Telefon nehledejte, příchozí hovory přijmete jedním tlačítkem přímo ze sluchátek.

Svoboda bez kabelů

Zbavte se věčně plandajících kabelů a nechte oblíbenou hudbu proudit ke svým uším skrze Bluetooth 4.1 s dosahem až 10 metrů. Díky podporovaným kodekům jako je A2DP, speciálně vyvinutý pro přenos audia, nebo EDR zvyšující maximální datový tok, vyzní vaše songy naplno. Obě sluchátka jsou magnetická, takže při přenášení nemusíte řešit, kam s nimi – prostě je secvaknete jako přívěšek a pověsíte třeba kolem krku.

Energie i na dlouhý playlist

BML E-series Binks jsme vybavili kvalitní Li-ion baterií s dlouhou životností i výdrží. Na jedno nabití sluchátka zvládnou hrát až 4 hodiny. Klidně je vezměte na svůj další dlouhý běh, výlet na kole nebo si poslechem zpříjemněte pracovní dobu. Když šťáva přece jen dojde, připojte přibalený microUSB kabel a za méně než 90 minut máte opět 100 % baterky na další zábavu.

Funkční design i ovládání

Při navrhování BML E-series Binks jsme mysleli na maximální jednoduchost. Vzhled je minimalistický, takže padne ke každému sportovnímu a pracovnímu outfitu. Praktický ovladač s mikrofonem vám umožní jedním stiskem přepínat skladby, vypínat nebo zapínat sluchátka, přijímat hovory a samozřejmě upravovat hlasitost.

Magnety na sluchátkách

Ve chvíli, kdy sluchátka nepoužíváte, je díky magnetům jednoduše secvakněte kolem krku. Žádné zamotané kabely v kapse, žádná ztracená sluchátka.


Parametry

Verze Bluetooth 4.1
Bluetooth čip EDR + HFP + HSP + A2D2 + AVRCP
Dosah Bluetooth až 10 metrů
Zvuk Stereo
Baterie Li-ion 70 mAh
Doba přehrávání až 4 hodiny
Pohotovostní režim až 150 hodin
Doba nabíjení 90 minut
Funkce Přehrávání hudby, přepínání skladeb, regulace hlasitosti,
handsfree, pozastavení přehrávání, indikační LED dioda, nabíjení přes USB.

Obsah balení

Sluchátka
USB nabíjecí kabel
3 velikosti špuntů
Manuál
Stahovací jezdec na kabel